wtorek, 8 stycznia 2013

Pierwsze zakupy na iherb.com

Wreszcie się przełamałam i zrobiłam zakupy na iherb.com, od dawna chorowałam na pędzle Real Techniques, naczytałam się mnóstwa pozytywnych opinii i stwierdziłam, że najwyższy czas też je sobie sprawić. Dodatkowo kliknęłam puder brązujący Physician's Formula.
Zamówienie złożyłam wczoraj, dużo czytałam o tym sklepie internetowym i przez przypadek znalazłam zniżkę - 10$ (przy zakupach za >40$ lub 5$<40$) + 5% rabatu z racji tego, że jestem nowym klientem :D
Pędzle Real Techniques kupiłam za średnio 8$, w Polsce można je najtaniej trafić za ok 50zł.. Także przebitka niezła.

Za przesyłkę zapłaciłam 4$. Aby móc kupować w tym sklepie, trzeba mieć kartę kredytową, jest to jedyny środek płatności.
Na różnych forach internetowych, dziewczyny radziły, aby zamówienia nie były za więcej niż 60/80$, ponieważ jeśli poszalejemy, nasze zakupy mogą zostać oclone, jak również może zostać nałożony podatek 23%.
Liczę na to, że wszystko pójdzie po mojej myśli i żadnych dodatkowych opłat ponosić nie będę.


Zamówiłam sobie dokładnie taki zestaw pędzli, zdjęcie nie moje, jak tylko dojdą to zrobię recenzje i porównanie do pędzli marki Sephora;)Jeżeli kuszą Was zakupy na iherb.com, podaję Wam kod, dzięki któremu odliczą Wam dodatkowo -10$ rabatu, jeśli Wasze zamówienie będzie wynosić 40 lub więcej $ ;)  ZPD096