poniedziałek, 1 lutego 2016

Pantene - odżywka w piance

Jakiś czas temu brałam udział w kampanii promującej markę Pantene i ich nowe odżywki do włosów w piance bez spłukiwania.
Zestaw, który do mnie przyleciał był zacny :) Szampon do włosów i 4 duże odżywki dla mnie, dodatkowo mnóstwo miniaturowych pianek dla koleżanek, które zawsze chętnie wszystko testują ;)

Na początku byłam sceptycznie nastawiona do tych odżywek, jednak chętnie wzięłam się za testowanie:) Sam szampon już kiedyś testowałam, gdy w Biedronce można było kupić miniaturowe opakowania z 3 saszetkami. Sam szampon sprawdzał się rewelacyjnie, jednak u mnie nie nadaje się do codziennego stosowania, bo wysuszał mi skórę głowy i powodował łupież :( 
Używam go więc raz w tygodniu. Dobrze się pieni, dobrze myje włosy, ładnie pachnie. 

 Pianki do włosów świetnie sprawdzają się do codziennej pielęgnacji, nie obciążają włosów, ułatwiają rozczesywanie, nie powodują nadmiernego przetłuszczania włosów. Nie są to odżywki, które jakoś spektakularnie odżywiają włosy, raz na jakiś czas trzeba im nałożyć jakąś cięższą odżywkę, bardziej treściwą i odżywiającą ;)


 Jestem z tej kampanii bardzo zadowolona, odżywki są super do codziennego używania, są lekkie i ładnie pachną. Szczególnie polecam dziewczynom, które mają delikatne i cienkie włosy :)