niedziela, 18 maja 2014

Masło do ciała The body shop!

Masło do ciała z The body shop to produkt o niezwykle bogatej konsystencji, gęste, tłuste masło, które doskonale nawilża naszą skórę. Idealnie się sprawdza przy bardzo suchych dłoniach czy stopach. Dla mnie niezastąpiony jest w okresie letnim, kiedy skóra wystawiona jest na słońce, kiedy się troszkę spiecze i potrzebuje ulgi, ten produkt ulgę przynosi. Używałam go parę razy na twarz, nie zapchał mnie, także ogromny plus, jednak był za ciężki i buzia świeciła się po nim niemiłosiernie;)
TBS oferuje szeroką gamę zapachową maseł, peelingów, żeli pod prysznic, szczerze mówiąc nie wiem ile ich jest, ale spokojnie z 15 zapachów, od soczystych owoców na czekoladzie kończąc.
Cena - 65zł, jednak w okresie wyprzedaży do kupienia za pół ceny.
Produkty The body shop prócz sklepów firmowych można kupić w Douglasie, tam jednak raczej nie ma co liczyć na promocje, chyba, że podczas nocy zakupów -20%, firma ma w planach otworzyć sklep internetowy, jednak nie wiadomo kiedy. 
Czy dostrzegam jakieś minusy produktu? Prócz ceny żadnego.
Masło zamknięte jest w 200ml plastikowym opakowaniu, wygodnym w użytkowaniu i trwałym, nigdy nie zdarzyło mi się, żeby pękło.