poniedziałek, 28 stycznia 2013

Douglas vs Sephora KONKURSY NA FACEBOOKU!

Jakiś czas temu miałam przyjemność brać udział w konkursach zorganizowanych przez perfumerie Douglas i Sephora na portalu społecznościowym Facebook.

W Douglasie konkurs nosił nazwę 'Świąteczne inspiracje' trzeba było wrzucić zdjęcie swojego autorstwa, które kojarzyło nam się ze świąteczną aurą, jury wybierało 70 zdjęć, które ich zdaniem były najlepsze, pozostałe 30 pare wygrywało największą ilością 'lajków'. Aby wziąć udział w konkursie, trzeba było zrobić zakupy w ich perfumerii na kwotę co najmniej 100PLN. Zasady jasne, przejrzyste, regulamin konkursu również bez zastrzeżeń.

W Sephorze, konkurs pod nazwą 'The best of Sephora' zadaniem było wytypować, jak dobrze pamiętam, 10 naszym zdaniem 'topowych' kosmetyków, które dostępne są w Sephorze.

Wszystko ładnie, pięknie, do momentu wysyłki nagród, Sephora, niestety nie popisała się zupełnie.Na pytania ' Kiedy planowana wysyłka nagród', odpowiadali, że nagrody już są przygotowane do wysyłki, po tygodniu, dwóch, taka sama śpiewka.
Ja na swoją nagrodę czekałam z 1,5 miesiąca, teraz już nawet nie pamiętam dokładnych dat, otwieram paczkę i co? Nagroda niekompletna. Napisałam im wiadomość prywatną, echo, napisałam wiadomość na ścianie na facebooku, odpisali, że odpisali dawno temu, wchodzę na maila, żeby sprawdzić skrzynkę spamu, a tam wiadomość, która przyszła 5 minut temu, że kiedyś tam doślą brakującą część nagrody.. no i dzisiaj, po ok 2,5 miesiąca od ogłoszenia wyników.. doszła reszta nagrody i 'prezent' chyba za czekanie..

Douglas za to zachował się wzorowo! Trzymał się dat, do których się zobowiązał.. Wyniki konkursu były w dzień, w którym miały być. Wysyłka również była błyskawiczna. Brawo Douglas! Takie podejście aż zachęca do brania udziału w różnych akcjach zorganizowanych przez perfumerię!


A oto nagrody Sephory :

- logowana torba
- logowany zeszyt
- balsam do ciała

 dosłali :
-bon na bezpłatny makijaż w Sephorze
- krem pod prysznicNagroda Douglas:
- Versace Vanitas EDT 30ml